Піддон під касети для розсади на 21, 32, 50, 105 комірки 550х280х60 мм (Польща)
- розмір: 550×280х60 мм
- товщина стінки: 1 мм
Вирощування розсади в касетах сприяє максимальній приживленості, гарному росту та розвитку саджанців, безпечному транспортуванню та захисту. Касети вирізняються тривалим терміном експлуатації, дуже практичні та зручні в догляді за розсадою (поливши, підживлення та пересадження).
Завдяки вузькій формі можливе розміщення піддона на підвіконнях.
Переваги касет:
- низька ціна;
- можливість багаторазового використання;
- Займають мало місця під час зберігання;
- Дають змогу розмістити велику кількість рослин на невеликій площі;
- Зручні умови з догляду за рослинами;
- Забезпечують рівномірний розвиток рослин;
- Зручне транспортування рослин;
- Наявність дренажних отворів у кожній комірці, що відводять надлишок води після поливання;
- Корнева система не пошкоджується під час пересаджування розсади.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Agreen |
| Країна виробник | Китай |
| Встановлення | Підлогова, Настільна |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Пластик |
| Призначення | Для розсади |
| Стан | Новий |
| Тип | Піддон розсадний |
| Форма | Прямокутна |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 60 см |
| Довжина | 540 см |
| Ширина | 280 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 50 ₴


